Skaghenі susіdi. Novі іstorіi

89 minutes - Ukraine 2022

Genre Comedy

Category Full-length

Director Oleg Borshchevsky

У сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду, а набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків сімейства. Тож Василь та Галина нарешті можуть приділити більше часу один одному. Гармонію порушує сусідка Оксана, яка привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився колишній однокласник Василя Середюка, який докучав йому усі шкільні роки. Відтоді починається нове протистояння.

Молодша дочка Середюків Катя – вагітна. Її афрофранцузький чоловік Франсуа на час яблунівських канікул влаштовується в місцеву лікарню, адже за освітою він – хірург. Проте інноваційність закордонного спеціаліста надокучає головному лікарю Івану Буравчику, який мав корупційні плани.  

У бізнесменів Ольги, Ашота та їхньої доньки Гаяне теж усе неспокійно: експресивне сімейство Кардашян розгортає війну проти бізнес-конкурента.

More

Rating

Movie Critics: 0, Spectators: 0

Dacha

54 minutes - Ukraine 2021

Genre Documentary

Category Full-length documentary

Director Oleksіy Smolyar

Фільм присвячено унікальному київському Центру «Дача», що опікується онконедужими дітьми та їхніми родинами. Герої фільму – діти, батьки та їхні ангели-помічники: працівники фонду «Запорука», психологи та лікарі.

Rating

Movie Critics: 0, Spectators: 0

Stop-Zemlia

122 minutes - Ukraine 2021

Genre Drama

Category Full-length

Director Katerina Hornostay

Rating

Movie Critics: 0, Spectators: 9.333

Mulytiki v kіno. Ukrainsyke dlya malyat. Vipusk 1

Ukraine 2022

Genre Animation

Збірка популярних українських мультсеріалів для дітей. 

More

Rating

Movie Critics: 0, Spectators: 0

Real Santa

102 minutes - Ukraine 2022

Genre Comedy

Category Full-length

Director Markiian Miroshnychenko

До новорічних свят залишаються лічені дні. В домівках пахне різдвяною випічкою, весело мерехтять гірлянди, а іскриста ялинка таємничо обіцяє виконання усіх бажань. Проте чи справдяться вони, якщо Санта вирішить піти у відставку?

У переплетенні п’яти новел новорічний чарівник сам перестає вірити у дива, бо обтяжені побутом та занурені у роботу люди зовсім забувають про свято. Він звертається до серйозних заходів та продає свій костюм простому хлопцю, який вже давно втратив відчуття «передноворічної магії». Залишивши свою посаду чарівника, Санта позбавляє людей не лише святкового настрою, а й снігу, який міг би цьому сприяти. Але всупереч його думкам про безнадійність сучасного покоління люди помічають зміни і стають творцями справжнього новорічного дива самостійно…

More

Rating

Movie Critics: 0, Spectators: 0

Sharing stars

85 minutes - Ukraine 2021

Genre Comedy

Category Full-length

Director Oleksіy Daruha

The stars of show business, irreconcilable rivals on the scene of Paul Molyakov and Homa Mikhailovsky suddenly changed bodies. To bring their lives back, each of them will have to solve their opponent's family and romantic problems.

Rating

Movie Critics: 0, Spectators: 0