Людмила Кандраєва

Акторка 1-го плану (0) Акторка 2-го плану (19) Акторка дубляжу (0) Ведуча урочистих подій (0) Ведуча (0) Хореографиня (0)

  • СтатьЖінка
  • Вік37 років
  • Дата народження25 травня 1985
  • Місце народженняКрим
  • Країна народженняУкраїна
Освіта

  1.     КНУКіМ кафедра театральної режисури спеціальність актор драм.театру та кіно.  Майстерня проф. Чайковського Д.С. 2007 рік, м.Київ  

2.     КУК спеціальність хореографія. Куратор Шарковська Т.К. 2000 рік. м.Сімферополь

Біографія

Досвід роботи:

 

  1. Актриса Київської Академічної Майстерні Театрального Мистецтва

   «Сузір’я»  (м. Київ, з 2020 р.)

  1. Актриса в «Театральна агенція “Цукор”» (м. Київ, з 2019 р.)
  2. Актриса «Київського Незалежного Театру» (м. Київ, з 2019 р.)
  3. Актриса Театру-студії «BEAT» Михайла Міскуна (м. Київ, 2019 р.)
  4. Викладач акторської майстерності в «Модельне агентство Nikol PRO» (з 2019 р.)
  5. Артистка Київського Вокально-хореографічного Ансамблю «Україночка» (з 2018р
  6. Артистка музично-пластичного театру «Селіна» (м.Київ, з 2017 р.)
  7. Актриса Київського драматичного театру «Браво» (2011- 2019 рр.)
  8. Актриса дитячого театру «Теремок» м.Київ (2007-2009 рр.)
  9. Озвучування кіно-проектів
  10. Бек-вокалістка групи «Нексі» (м.Київ, 2011р.)
  11. Ведуча різних конкурсних та розважальних програм, концертів, тематичних вечорів. (з 1997 р.,  м.Київ, м.Сімферополь)
  12. Артистка шоу-балету «Еллеганс» (м.Сімферополь 2000-2002 рр.)
  13. Асистентка ілюзійної програми циркового шоу. (м.Сімферополь, 1999 р.)
  14. Артистка Народного Ансамблю  пісні і танцю «Славноціт» (1995-1997 рр.)

 

                            Фільмографія:

 

      Худ.фільми:

  1. т/с «Виклик» 2020 р. Режисер – Дмитро Пометньов (Роль – Жанна) (серія 23)
  2. «Він прокинувся в ночі» 2020 г. Режисер – Владислав Шульга (роль – Мама)

             Фестивальний короткометражний фільм.

 

  1. «Пес Дюк» 2020 р. Режисер – Дмитро Мітєв (гол.роль – Олена)

             Фестивальний короткометражний фільм.

 

  1. т/с «Філін» 2019 р. Режисер – О.Онуфрієв (роль – Алевтина Яремчук) (сер.33)

 

  1. т/с «Д ільничний з ДВРЗ» 2019 р. Режисер – С.Ткаченко (Приймальниця) (сер.18)

 

  1. «Деталь» 2019 р. Режисер – Альона Багіян  (роль – Мати)  

     Фестивальний короткометражний фільм.

                                 

  1. «Поверни моє життя» 2018 р. Режисер Мирослав Малич (роль – Зечка-1)
  1. т/с «Коли ми вдома» 2018 р. Режисер Сергій Сторожев (Касир) (сер.77)

 

  1. т/с «Виходьте без дзвінка» 2018 р. Режисер К.Денесюк (гол. роль - Світлана)

                                                                                                                                 (сер.2)

  1. т/с «Той, хто не спить» 2017 р. Режисер Є.Баранов (роль - Скрипалька (сер.16)

 

  1. т/с «Черговий лікар -3» 2017 р. Режисер А.Колесник (гол. роль - Тетяна) (сер.38)

 

  1. т/с «Агенти справедливості -3» 2017 р. Режисер Д. Андріянов

      (голов. роль – Ірина Шаповалова) (сер.10 «Я не віддам тебе нікому»)

 

  1. т/с «Ментівські війни. Київ. З великої дороги» 2016 р. Режисер С. Толкушкін  

        (Роль – Зіна) (сер.3)

 

  1. «Зведені сестри» 2016 р. Режисер І.Москвітін (Роль – Однокласниця)

 

  1. т/с «Поганий хороший мент» 2016 р. Режисер М.Літвінов

                                                                                    (Роль – Медсестра на ресепшені)

  1. т/с «Одинак» 2016 р. Режисер В.Конисевіч  (Роль – Шульга Тетяна)

 

  1. т/с «Команда» 2016 р. Режисер К.Каппиця  (Роль – Наталя)

 

  1. т/с «Заради любові я все зможу» 2015 р. Режисер І.Забара  (Людмила) (сер.26)

 

  1. т/с «Відділ 44» 2015 р. Режисери:  А.Степанєнко, В.Дощук  (Серія 55)

      (голов.роль – Ганна Смірнова)   (сер.« Вторгнення»)

 

  1. т/с «Вікно життя» 2015 р. Режисер М.Паперник (Диспетчер швидкої допомоги)

 

  1. т/с «Клініка» 2015 р. Режисер С.Альферук (гол. роль – Лана) (Сер. 27 «Аномалія

                                                                                                                               Кіарі»)

  1. т/с «Володимирська,15» 2015 р. Режисер В.Рожко (Роль – Наталя) (Серія 3 )

 

  1. т/с «Відьма» 2015 р. Режисер І.Забара (Роль – Сусідка-2 )

 

  1. т/с «Безсмертник» 2014-15 рр. Режисери: О.Сальников, К.Некрасова, С.Кравець

              (Роль – Операційна медсестра)

 

  1. т/с «Сни» («Територія сну» 2014-15 рр. Режисер І.Петров (Голов.роль – Тетяна)

                                                                                                        (серія 6 «Маскарад»)

  1. т/с «Особиста справа» 2014 р Режисер І.Забара (роль – Людмила Мельник) сер.59

 

  1. т/с «Повернення Мухтара-4» 2014 р. Режисер А.Гойда (роль – Амалія)

                                                                                                              серія  «Каблучок»

  1. т/с «Сашка» 2013-2014 рр. Режисер В. Д’ячено (Роль – Надія Семенівна)

 

  1. т/с «Про що говорять тварини» 2013 р. Режисер К.Папакуль (Роль – Господарка  

                                                                                                                                Найди)

  1. т/с «Поцілунок» 2013 р. Режисер В. Альошечкін (Роль – Медсестра Юля)

 

  1. т/с «Жіночий лікар – 2» 2012-2013 рр. Режисери А.Гойда і І.Громозда

       (Роль –  Галя (медсестра дитячого відділення) ) 

 

  1. «Звичайна справа» («А Ви граєте в шахи?») 2008-2012 рр. Режисер В. Васянович  

                                                                                                                        (Медсестра)

  1. т/с «Повернення Мухтара -2» 2012 р. серія «За трьомя зайцями» (8 сезон, 56 сер.)

         Режисер А.Степанєнко (гол.роль – Ольга Павлівна Шумєйко)

 

  1.  «Пастка» 2012 р. Режисер С.Коротаєв (роль –  Медсестра реєстратури)

 

  1. т/с «Таксі» 2012 р. Режисер А.Щербаков (роль – Лєра) (серія 73)

 

  1. «Батьківський інстинкт»  2012 р.  Режисер  А.Азаров  (роль – Лаборантка)

 

  1. т/с «Джамайка» 2012 р. Режисер О.Масленніков (роль –  Боборикіна) 

 

  1. т/с «Жіночий лікар» 2011 р. Режисер А.Гойда   (роль – Медсестра Галя)

 

  1. «Щасливий квиток» 2011р. Режисер В.Москалєнко  (Квіткарка)

 

  1. «Закохані у Київ» Кіноальманах.  Фільм «Собачий вальс» 2010р.

                                          Режисер Т.Ткаченко (Дівчина з компанії «відморозків»)

 

  1. т/с «Єфросинія» 2010 р. Режисер  В.Дощук (Секретар в прокуратурі)

 

  1. т/с «Вітаю, мамо» 2010 р. Режисер О. Орєхова (Галочка (Галя-2))

 

  1. «Вихід» 2008 р. Режисер І. Копилов (Повія)

 

  1. «Хімія почуттів» 2007 р. Режисер Т. Ходаковська (епізод - Помічниця реж-ра)

 

  1. «Випадкова неминучість» 2005 р. (Головна роль) Фестивальний короткометражний фільм. Режисер - Л. Родіна

       Худ.-док. проекти:

 

  1. «Смертельний вибір» 2012 р. худ.док-ий проект «Пробач мене, моя любов» Режисер К.Некрасова (роль - Алла Віталіївна (мама Льоші))

 

  1. «Табакерка з секретом » 2011р. худ.док-ий проект «Чужі помилки»

        Режисер І. ​​Халізов (Головна роль - Світлана Свідерська)

 

  1. «Ворожка» 2011р. док.проект «Одержимі» Режисер Л.Артюгіна.

   (Головна роль - Олена)

                                           

                           

                               Театральні роботи:

 

  1. «Крик під льодом» за мотивами п’єси Б.Брехта «Страх і відчай у Третій Імперії» Інсценування – Гочашвілі Ірина, Режисер-постановник – Гочашвілі Ірина

   Головна жіноча роль (зараз у роботі)

 

  1. «Ва-банк 36» за мотивами п'єси Сема Бобрика «Видати Джанет заміж»,

    Головна роль - Джанет, Режисер-постановник - Юрій Потапенко

 

  1. «Тиха сімейна вечеря» за мотивами п'єси Матьє Делапорта «Ім'я», Роль - Анна

Режисер-постановник - Валерія Демчєнко, Балетмейстер - Ольга Семьошкіна

 

  1. «Граматика любові» цикл міні-вистав за мотивами оповідань І.О. Буніна

           Історія «Генріх»,  Голов.роль - Генріх

Режисер-постановник - Т. Степченкова, Балетмейстер - Дар'я Возняковська

 

  1. «Любовні ігри або згадати все» інсценування Олесі Гусар за мотивами

            п'єси В.Апостоловського, голов.роль – Надія / Ніна

Режисер-постановник і балетмейстер - Олеся Гусар

 

  1. «Ласкаво просимо до раю» Бернар Вербер, голов. роль - Кароліна

   Режисер-постановник - Юрій Потапенко, Балетмейстер - Борис Борисов

 

  1. «Він, дружина і коханка» Ю.Бучма, Роль - Душа (Внутрішній Світ Вікторії)

            Режисер-постановник і балетмейстер - Олеся Гусар

 

  1. «Тріо кохання або травма впізнавання» за п'єсами:

   Андре Руссен «Квітневої вночі», Марсель Мітуа «Дивний світ театру» і Роберт Андерсон «Травма впізнавання»            Роль – Ніколь / Дороті

Режисер-постановник і балетмейстер - Олеся Гусар,    Режисер - Юрій Потапенко

 

  1. «Попелюшка» за однойменною казкою Шарля Перро,  Роль - Фея

     Режисер-постановник - Заслуж.діяч мистецтв України Л.Тітаренко

 

  1. «Все про Єву» Мері Орр і Реджинальд Денем,  Роль - Карен

   Режисер-постановник - Заслуж.діяч мистецтв України Л.Тітаренко

 Режисер і балетмейстер-постановник - Олеся Гусар (в роботі)

 

  1. «В ім'я істинної любові» Семен Златуловскій, Роль - Октавія

   Режисер-постановник - Заслуж.діяч мистецтв України Л.Тітаренко

 Балетмейстер-постановник - Олеся Гусар, Режисер - Юрій Потапенко

 

  1. «Лісова пісня» («Відьма на ім’я Мавка») Леся Українка, Голов.роль - Мавка,

         Режисер - Заслуж.діяч мистецтв України Л.Тітаренко

            Балетмейстер-постановник - Антон Вахліовський

 

  1. «Душа в засніженій фаті» за п'єсою Б. Гнатюка «Міністерство майбутнього»,

       Голов.роль - Душа,     Режисер - Ю.Потапенко

   Режисер-постановник - Заслуж.діяч мистецтв України Л.Тітаренко

      Балетмейстер-постановник - А.Вахліовскій, Пластика - О.Нежурко

 

  1. «Дорога Памела або як пришити стареньку» Джон Патрік, Роль - Глорія,

               Режисер-постановник - Володимир Завальнюк

 

  1. «Кафе «Республіка»» Богдан Гнатюк, Роль - Танцівниця кабаре,

  Режисер-постановник - Заслуж.діяч мистецтв України Л.Тітаренко

   Режисер - Ю.Потапенко, Балетмейстер-постановник - А. Вахліовський

 

  1. «Лісова пісня» («Відьма на ім’я Мавка») Леся Українка, Роль - Русалка,

         Режисер - Заслуж.діяч мистецтв України Л.Тітаренко

            Балетмейстер-постановник - Антон Вахліовський

 

  1. «Душа в засніженій фаті» за п'єсою Б. Гнатюка «Міністерство майбутнього»,

         Роль - Консультант,     Режисер - Ю.Потапенко

   Режисер-постановник - Заслуж.діяч мистецтв України Л.Тітаренко

               Балетмейстер-постановник - А.Вахліовскій

                                                                                          

  1. «Собака на сіні» Лопе де Вега,  Роль - Марсела,

     Режисер-постановник - Володимир Борисюк,

           Балетмейстер - Антон Вахліовський

 

  1. «Собака на сіні» Лопе де Вега, Роль - Доротея,

    Режисер-постановник - Володимир Борисюк,

         Балетмейстер - Антон Вахліовський

 

  1. «Снігова Королева»   Г.Х. Андерсон    Роль - Снігова Королева

     Режисер - Заслуж.діяч  мистецтв України Л.Тітаренко

 

  1. «Снігова Королева»   Г.Х. Андерсон    Роль - Комерції Радниця

     Режисер - Заслуж.діяч  мистецтв України Л.Тітаренко

 

  1. «Всі миші люблять сир» Дюла Урбан,  Роль - Віолетта,

        Режисер-постановник - Юрій Потапенко

 

  1. «Стомлена щастям» за мотивами п'єси Ф. Дорен « Рахунок до оплати »,

             Роль - Аліса,

Режисер-постановник - Віктор Суржа, Балетмейстер - Борис Борисов

 

  1. «Єралаш або дуже Новорічна пригода» Ю.Потапенко,

            Голов.роль - Баба Яга,

Режисер-постановник Ю.Потапенко, Балетмейстер - Борис Борисов

 

  1. «Вовк в овечій шкурі»  В.Апостоловскій,    гл. роль - Людмила

Режисер-постановник - Юрій Потапенко, Балетмейстер - Борис Борисов

                                               

  1.  «Токуючі метелики» за мотивами п'єси Марка Камалетті «Ох вже, ця Анна»

              Голов.роль - Анна, Режисер-постановник - Юрій Потапенко

 

  1.   «Чоловік у відрядженні або роги на щастя»  В.Апостоловскій,

          Голов.роль - Маша,

   Режисер-постановник - Ю.Потапенко,  Балетмейстер - Борис Борисов

 

  1.  «Лікарня душевно-закоханих»  за мотивами п'єси Джона Чепмена і

                 Дейва Фрімена «День палтуса»,       Роль - Мілдрет,

Режисер-постановник - Заслуж.діяч мистецтв України Любов Титаренко

 

  1. «Обережно, жінки!» А. Курейчик, голов.роль - Жаклін, Режисер - В. Зайцев

                   

  1. «Божественна комедія», І. Шток, Роль – Ангел «Г», Режисер – В.Зайцев

               

                      

                          Член журі:

 

  1. Міжнародний Фестиваль-академія кіно-театральної творчості «Золотий ключик»

                                                                                                  (м. Київ, 2019 р.)

  1. Конкурс краси "Singing Model 2019 Spring" «Співаюча модель»  (м.Киев, 2019 р)

 

  1. Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю»   (м. Киев, 2016 р.)

         

                                                        

                             Участь в шоу:

 

 

Реаліті-шоу «AXE-Villa»  роль - Єва (м.Київ, 2007р.)

 

                          Додаткові навички:

 

  1. Вокал (контральто, 3 октави)
  2. Хореографія (сучасна, класична,  народна,  східна,  історико-побутова)
  3. Фортепіано
  4. Фехтування (+ навички володіння шаблею)
  5. Володіння вогнепальною зброєю
  6. Рукопашний бій
  7. Водіння авто
  8. Велосипед
  9. Плаваю
  10. Ковзани (поки слабо, але катаюсь)
  11. Іноземна мова - Італійська