Lucky Girl

100 minutes - Ukraine, Germany - 2022

Status Completed

Rating

Movie Critics: 8, Spectators: 0

Creation year 2022

Country UkraineGermany

Language Ukrainian

World Premiere 19 November 2022

Premiere in Ukraine 15 June 2023

Rental in Ukraine with 07 September 2023

Budget ₴ 19 657 360

Box office Ukraine (for all period) ₴ 585 066

Spectators in cinemas 3986

The young successful journalist Nina seems quite happy: a loved one, two children, a favorite job, friends and youth. However, one day she is diagnosed with cancer. They are now doing surgery to remove the female's internal organs. Oncologist Alexandra, a young doctor with international experience, is operating. It is she who becomes Nina's closest person, a fulcrum and a symbol of healing.

Nina tries to keep the status quo at work and at home, but the illness forces her to change. Love, grueling medical procedures and a different rhythm of life help Nina find deeper contact with herself. A woman begins to breathe full breasts and acts as if she had never done before. She shoots a wig live, talks openly about experiences and explores new facets of her sensuality. Withstanding the onslaught of overly inquisitive colleagues and facing deep loneliness, Nina finds the strength to start over from a new page.

The film is based on the real life events of the famous journalist and TV presenter Janina Sokolova.

More
Movie shots
Review
Фільм непростий. По-перше, тому що про рак, по-друге, бо це не голлівудського штибу життєствердна історія на кшталт українського "Пульсу", а європейська драма, яку хоч зараз у Канни відправляй. Дуже добре видно, як розвивається режисерське бачення Марисі, для якої це другий повний метр після "Коли падають дерева". Знову багато не прикрашеної, а, навпаки, вивернутої і доведеної до абсурду дійсності. В першому фільмі було дике українське село, в "Я, Ніна" ця дичина виплеснулась з телевізора в обшарпані стіни лікарні. Виглядає занадто гіпертрофовано, але, якщо задачею ставилося викликати відразу до ТВ і медичних закладів, вдалося сповна. Так само і головна героїня тут - не бідна жертва обставин і страшної хвороби, а стерво, якій навіть власний чоловік каже, що з нею неможливо мати будь-які стосунки. Дивно, як ніхто у стрічці не заявив, що це карма наздогнала жінку. Змінити світосприйняття героїні на ім'я Ніна Сокіл, яка ніколи не вміла ставити себе на місце інших та проявляти щире співчуття, має смертельна хвороба. Фільми Марисі вирізняються візуальної насиченістю, героями, котрі не хочуть сприймати дійсність, а радше заплющать очі й почекають, поки все зникне, емоційним шквалом і еротизмом замішаним з відразою. "Я, Ніна" нагадує "Титан" Джулії Дюкурно, який переміг у Каннах два роки тому. Фільм неідеальний, страждає від надмірної награності деяких сцен, не завжди вдалого акторського виконання, повторюваних прийомів і зайвих роз'яснень від Яніни в камео. Проте він гарно знятий і відвертіший за більшість українських стрічок, тож веде вітчизняний кінематограф у правильний бік.

Sign in in order to leave a review or comment